Alanya Öğretmenevi müdürü Abdulkadir Tuncer darp edildi

 Alanya Haber giriş: 26 Temmuz 2019, Cuma 19:51, Güncelleme: 3 yıl önce
Alanya Öğretmenevi müdürü Abdulkadir Tuncer darp edildi
Abone ol

Son dakika.. Alanya Öğretmenevi Müdürü Abdulkadir Tuncer, Kalkan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde hizmetli olarak memurluk yapan A.S tarafından odasında darp edildi.. İddiaya göre saldırgan memur, Burun ve alın bölgesinden yaralanan Tuncer'i odaya kilitledikten sonra kaçtı..

Alanya Öğretmenevi müdürü Abdulkadir Tuncer makam odasında darp edildi..

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görev yaparken 2009 yılında tayin edilen, geçen yıl tekrar Alanya'ya atanarak önce Manavgat'a, ardından Kalkan'a tayin edilen A.S, İddiaya göre yasak olmasına rağmen Alanya Öğretmenevi karşısındaki plaja çadır kurdu.

Alanya Öğretmenevi müdürü Abdulkadir Tuncer darp edildi
Alanya Öğretmenevi müdürü Abdulkadir Tuncer darp edildi

PLAJA 'ZORAKİ ÇADIR'

Plajda ve Öğretmenevi'nde sorun yarattığı gerekçesiyle Alanya Öğretmenevi Yönetim Kurulu tarafından hakkında 'Öğretmenevi'ne giremez' kararının verildiği iddia edilen A.S, dün zabıta tarafından 'Burada çadır kurmak yasak' şeklinde uyarıldı. İddiaya göre, bu uyarı üzerine Alanya Öğretmenevi Müdürü Abdulkadir Tuncer'in odasına çıkan A.S. 'Beni niçin şikayet ettin!' diyerek, avucunda tuttuğu cisimle Tuncer'in alnına vurdu. A.S., Tuncer'in odasının kapısını kapatıp, kilitledi ve kaçtı.

TUNCER VE MEMUR ODADA KİLİTLİ KALDI

Tuncer ve odasındaki memur bir süre içeride kilitli kaldılar. Hastaneye giden Tuncer'in burnunda kırık tespit edilirken, polis ekiplerince gözaltına alınan zanlı, sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.