Yücel'den veda: Sayın Özçelik'e başarılar diliyorum

 Alanya Haber giriş: 02 Nisan 2024, Salı 12:29., Güncelleme:
Yücel'den veda: Sayın Özçelik'e başarılar diliyorum
Abone ol

31 Mart seçim sonuçlarına göre Alanya Belediye Başkanlığı seçimini kaybeden Adem Murat Yücel sosyal medya hesabından bir vada mesajı paylaştı. Yücel mesajında 'destekleriyle bizlere büyük bir güç veren gönül dostlarıma ve bütün hemşehrilerime de sonsuz şükranlarımı sunuyorum.' ifadelerine yer verdi.

Yücel'in veda paylaşımı şöyle; Yerel seçimleri vatandaşlarımızın takdiri ile demokratik bir şekilde geride bıraktık. Öncelikle sandığa giderek, oy hakkını kullanan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Yücel'den veda: Sayın Özçelik'e başarılar diliyorum
Yücel'den veda: Sayın Özçelik'e başarılar diliyorum

10 yıl Kestel’imize, ardından da 10 yıl büyük Alanya’mıza onurla, gururla ve büyük bir özveriyle hizmet etme şerefine nail oldum. Alanya’mız kararını vermiş ve netice itibariyle kazanan demokrasimiz olmuştur. Kıymetli vatandaşlarımızın vermiş olduğu karara saygı duyduğumu vurgulayarak Alanya’mızın yeni Belediye Başkanı seçilen Sayın Osman Tarık Özçelik ve ekibini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

20 yıl boyunca yanımda yer alan, bu kadim kente hizmet için gecesini gündüzüne katan değerli mesai arkadaşlarıma, yol ve dava arkadaşlarıma en önemlisi de bugünlere gelmemde emeklerini ödeyemeyeceğim kıymetli aile fertlerime tek tek teşekkür ediyorum.

Seçim çalışması sürecinde bizlerle yürüyen, her zaman destekleriyle bizlere büyük bir güç veren gönül dostlarıma ve bütün hemşehrilerime de sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Seçim sonuçlarının Alanya’mıza, Ülkemize ve Milletimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.