Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü

 Alanya Haber giriş: 18 Şubat 2024, Pazar 21:29., Güncelleme: 4 ay önce
Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü
Abone ol

Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanlığı Seçmen İletişim Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Binlerce vatandaşın katıldığı açılışta konuşan Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, “Alanya’da daha yapılacak çok mega proje, daha güzelleşecek çok mahalle, daha yeşerecek çok park, daha kazandıracak çok üretim tesisi, daha gidilecek çok yol var. Bu enerjinin dahası var, bu sevginin dahası var, bu işin dahası var, bu hizmetin dahası var, Alanya’nın dahası var diyoruz.' dedi. 'LTBB' formülünü açıklayan Yücel yeni dönemde Alanya'yı 'Liyakat, Tecrübe, Bilgi ve Birikim' yönetimi anlayışıyla daha ileriye taşıyacağız' dedi.

Yücel konuşmasının devamında 'Alanya’da daha büyüyecek çok çocuk, daha gelişecek çok genç, daha mutlu olacak çok kadın, daha kazanacak çok esnaf, daha rahat yaşayacak çok hemşerim var. İşte bu yüzden; Bu enerjinin dahası var, bu sevginin dahası var, bu işin dahası var, bu hizmetin dahası var, Alanya’nın dahası var diyoruz.” dedi.

Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü
Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü

Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanlığı Seçmen İletişim Merkezi’nin açılışı Saray Mahallesi Salı Pazarı karşısında büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Programa; Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, önceki dönem Dışişleri Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, AK Parti MKYK Üyesi Kuddusi Müftüoğlu, MHP Antalya Milletvekili Hilmi Durgun, AK Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, MHP Antalya İl Başkanı Onur Temel, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, BBP Alanya İlçe Başkanı Mehmet Uğur, Anadolu Birlik Partisi Alanya İlçe Başkanı Şükrü Güneri, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ferhat Aksoy, siyasi partilerin kadın ve gençlik kolları başkanları ile yönetimleri, siyasi partilerin yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşları ile oda ve dernek başkanları, belediye meclis üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.

Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü
Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü

BAŞKAN YÜCEL: BİZ KAZANDIKÇA ALANYA’MIZ KAZANACAK
Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, alanı dolduran vatandaşların alkışları ve tezahüratları ile sahneye çıktı. Vatandaşları selamlayan Başkan Yücel konuşmasına, “20 yıllık tecrübe ve belediye başkanı olduğum ilk günkü heyecanla,  aynı çalışma azmiyle karşınızdayım.” diyerek başladı. Başkan Yücel, “Memleketimize hizmet aşkıyla tekrar yola çıktık. Alanya için durmak yok, yola devam ediyoruz. Bizim yolumuz, Malazgirt’ten 15 Temmuz’a kadar süren milli bir mücadelenin, ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, liderimiz Devlet Bahçeli’nin yoludur. Bizleri, Cumhur İttifakı Adaylığına layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi Allah’ın izniyle ve sizlerden aldığımız destekle mahcup etmeyeceğiz. Güçlü bir Türkiye, güçlü bir Antalya, güçlü bir Alanya için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte kazanacağız. Sizlerle omuz omuza, gönül gönüle, el ele yürüyeceğiz. Bıkmadan, usanmadan, yılmadan çalışacağız. İnşallah kazanan biz olacağız. Biz kazandıkça Alanya’mız kazanacak.” dedi.

Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü
Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü

BAŞKAN YÜCEL: BİZ, SADECE ESER VE HİZMET SİYASETİ YAPTIK
“10 yıllık belediye başkanlığım döneminde biz hep iş ürettik, hizmet ürettik, proje ve eser ürettik.” diyen Başkan Yücel, “Biz, sadece eser ve hizmet siyaseti yaptık. Biz, eserlerimizle konuştuk, projelerimizle konuştuk, hizmetlerimizle konuştuk, neticelendirdiğimiz sözlerimizle konuştuk. Boş konuşmadık, iftira atmadık, kimseyi karalamadık, dedikodu siyasetinden medet ummadık. Dürüstlükten, şeffaflıktan, doğruluktan ayrılmadık. Herkese eşit ve adil davrandık. Mütevazı ve ulaşılabilir olduk. Belediyenin kapısını herkese açtık. Güçlünün karşısında, haklının ve mağdurun yanında olduk. Bundan sonra da, Halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturuyla, Şeyh Edebali’nin insanı yaşat ki; devlet yaşasın anlayışıyla hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi. 

Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü
Yücel'den Alanya'nın yeni döneminde 'LTBB' formülü

BAŞKAN YÜCEL: ALANYA’YI YÖNETMEK; 'LİYAKAT, TECRÜBE, BİLGİ VE BİRİKİM' (LTBB) GEREKTİRİR
Başkan Yücel, “Bir dünya kenti, bir turizm kenti olan aynı zamanda bir tarım şehri, bir eğitim şehri, bir spor başkenti olan, yerli ve yabancı misafirlerimizle yaz nüfusu 1 buçuk milyonun altına inmeyen, kışın ise 500 binden fazla insanın yaşadığı Alanya’mız; nüfus olarak 28 ilden, ekonomi olarak 46 ilden daha büyük bir yapıya sahip. Alanya’mız sıradan bir şehir değil. Bu yüzden işinin ehli olmayan, tecrübesi olmayan, belediyecilik bilgi birikimi olmayanların yönetebileceği bir şehir hiç değil.” şeklinde konuştu.


BAŞKAN YÜCEL: ANTALYA VE ALANYA’YA ALTIN ÇAĞINI YAŞATACAĞIZ
Başkan Yücel, konuşmasına, “Belediyecilik vizyon işidir,  belediyecilik proje işidir. Belediyecilik gönül işidir. Belediyecilik çalışkan kadroların işidir. Belediyecilik Adem Murat Yücel’in işidir, Bizim ekibimizin işidir. Alanya halkı artık biliyor; yaparsa Adem Başkan yapar diyor. Antalya 5 yılını kaybetti, Alanya’nın da bir 5 yılının heba olmasına asla izin veremeyiz. Alanya’nın durmaya, duraklamaya vakti yok. Alanya’yı hep ileriye taşımak için, hizmetlerimizin devamı için, istikrar ve güven için, Alanya’yı gururla, kıvançla Türkiye Yüzyılına taşımak için Yeniden Cumhur İttifakı’nı zafere ulaştıracağız. Alanya’da Adem Murat Yücel diyeceğiz. Antalya’da Hakan Tütüncü diyeceğiz. Partimizin Üretken Belediyecilik ve AK Parti’nin Gerçek Belediyecilik anlayışını birleştirip, ustalık dönemimizde Hakan Tütüncü Başkanımla birlikte hem Antalya’ya hem Alanya’ya altın çağını yaşatacağız.” diyerek devam etti.

BAŞKAN YÜCEL’DEN ALANYA’YA DOĞAL GAZ MÜJDESİ
Alanya’ya doğal gaz müjdesi veren Başkan Yücel, “Buradan bir müjde vermek istiyorum. Alanya’mızda bir hayali daha gerçeğe dönüştürdük. Alanya’mız doğal gaza kavuşuyor. Mart ayında; Çıplaklı, Cikcilli ve Oba bölgesinde evlere doğal gaz verilmeye başlanacak. Daha sonra peyder pey tüm mahallelerimize doğal gaz bağlanacak. Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’a, Antalya milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL: BU HİZMETİN DAHASI VAR
Başkan Yücel konuşmasını, “Asla bu kadar yeter demedik. Hep dahası olması gerektiğine inandık. Çünkü biliyorum ki Alanya’da daha yapılacak çok mega proje, daha güzelleşecek çok mahalle, daha yeşerecek çok park, daha kazandırılacak çok üretim tesisi, daha gidilecek çok yol var. Alanya’da daha büyüyecek çok çocuk, daha gelişecek çok genç, daha mutlu olacak çok kadın, daha kazanacak çok esnaf, daha rahat yaşayacak çok hemşerim var. İşte bu yüzden; Bu enerjinin dahası var, bu sevginin dahası var, bu işin dahası var, bu hizmetin dahası var, Alanya’nın dahası var diyoruz. Memleketimi çok seviyorum. Alanya’yı çok seviyorum. Hizmet etmeyi daha çok seviyorum. Biz hazırız, kararlıyız. Ayırmadan, ayrıştırmadan Alanya’mız için, memleketimiz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek sonlandırdı.