Uyar'dan Çolak'a sert tepki: Kızmayın, Tücrarın erkeği dişisi olmaz

 Alanya Haber giriş: 12 Mart 2020, Perşembe 14:07, Güncelleme: 2 yıl önce
Uyar'dan Çolak'a sert tepki: Kızmayın, Tücrarın erkeği dişisi olmaz
Abone ol

İYİ Parti'den istifa ederek AKP saflarına katılan Tuba Vural Çokal'a tepkiler gelmeye devam ediyor. İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Cafer Uyar sosyal medya hesabından Çokal'a ilgili manidar bir paylaşımda bulundu; Tüccar tüccardır. Ucuz buldu mu alır. Pazarını buldu mu satar.(!) İYİ Parti Alanya Belediye Meclis Üyesi Hacı Mevlüt Zavlak ise 'AKP'den umduğunuz nimetleri için avucunuzu ovuşturuyorsunuz ama..' sözleriyle Çokal'a tepki gösterdi

MHP'nin efsane ilçe başkanlarından, İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Cafer Uyar, İYİ Parti'den istifa ederek AKP'ye katılan Tuba Vural Çokal ile ilgili olarak manidar bir paylaşımda bulundu. 'Tüccarın erkeği dişisi olmaz. Tüccar tüccardır. Ucuz buldu mu alır. Pazarını buldu mu satar...' ifadelerini kullanan Uyar'ın paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve etkileşim aldı..

İŞTE UYAR'IN O PAYLAŞIMI;

Kızmayın,
öfkenize hakim olun! Çünkü
Onlarınki bir ticaretti.
İkiye alıp beşe satarlar.
Ticarette zarar da vardır lakin kar etmek esastır. Bu işler böyle.
Sen ticaretten anlamadığın için zarardasın.
Onlar ise ikiye alıp katlamalı sattıkları için kardalar. Eeeee! Arada bir büyük sözü dinlemek gerekmez mi?

ÇOKAL-MOKAL!
ÇELİK-MELİK!

Tüccarın erkeği dişisi olmaz.(!)
Tüccar tüccardır. Ucuz buldu mu alır. Pazarını buldu mu satar.(!)
Sakın kızmayın öfkelenmeyin, çok canınızı da sıkmayın amma bundan da ders almasını bilin. Öyle emeğinizi de ucuza kaptırmayın.
Tüccarlara dikkat....
Bizden söylemesi ..
Saygı selam ve dualarımla Allah’a emanet olasınız.

Uyar'dan Çolak'a sert tepki: Kızmayın, Tücrarın erkeği dişisi olmaz
Uyar'dan Çolak'a sert tepki: Kızmayın, Tücrarın erkeği dişisi olmaz

ZAVLAK: AKP'DEN UMDUĞUNUZ NİMETLER

"Kendisine ve ülkeyi yönetim biçimine hakaret eden hor gören insanları geçmişde de yanına alan onlara makamlar ve mevkiler vererek susturan bu iktidarla ve bu iktidarın sunduğu imkanlara tav olarak sözlerinden dönenlerle yönetilen bu ülkenin hak ve adalet üzre olması mümkün değildir.
Evet Tuğba Hanım siz sırtınızı iktidarın gücüne dayayıp gelmesini umduğunuz nimetler için avuçlarınızı ovuştururken o çocuklar hala pırıl pırıl ve hala işsiz,umutsuz ve yarınsız."

Uyar'dan Çolak'a sert tepki: Kızmayın, Tücrarın erkeği dişisi olmaz
Uyar'dan Çolak'a sert tepki: Kızmayın, Tücrarın erkeği dişisi olmaz

CAFER UYAR KiMDİR ?
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Antalya 5 .sıra Adayı.1957 yılında Antalya’nın Alanya ilçesinde doğdu. Isparta Gönen İlk Öğretmen Okulunu tamamlayarak sınıf öğretmeni olmaya hak kazandı. Anadolu Üniversitesi 2 yıllık Açık Öğretim Ön Lisans Programını da bitirdi. Farklı illerde 30 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra 2004 yılında emekli oldu. Uyar 2004-2014 yılları arasında MHP Alanya İlçe Başkanlığı yaptı. Uyar, evli ve dört çocuk babasıdır.

TUBA VURAL ÇOKAL KİMDİR?

Tuba Vural Çokal 1973 yılında Antalya'da dünyaya geldi. 

Göz Hastalıkları Uzmanı ve Fizyolog; Trakya Üniversitesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı ve aynı üniversitenin Sağlık Bilimleri Enstitüsünün Fizyoloji Ana Bilim Dalını bitirdi.

ABD'de Baylor Üniversitesinde (Methodist) glokom üzerine, Hindistan'da Chennai'de Agarwal Hastanesinde katarakt cerrahisi üzerine çalıştı. İstanbul Hastanesinde Göz Hekimi, Şişli Göz Nurunu Koruma Vakfında Başhekim, Side Anadolu Hastanesinde Uzman Hekim olarak görev aldı. 2007 yılından beri kendi kliniğinde görev yaptı. 

İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca bilen Vural Çokal, evli ve 2 çocuk annesidir.