Ümit Özdağ: Alanya'nın Göçmenistan olmamasının tek yolu Zafer Partisi'dir

 Alanya Haber giriş: 24 Şubat 2024, Cumartesi 21:28., Güncelleme: 2 ay önce
Ümit Özdağ: Alanya'nın Göçmenistan olmamasının tek yolu Zafer Partisi'dir
Abone ol

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Alanya’da basın açıklamasında bulundu.  Alanya’da da Dr. Tahsin Biner'in ilk başvuru yapan aday olduğunu belirten Özdağ 'Alanya’da Zafer Partisi zafere ulaşacak inancındayız.' dedi.

Zafe Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ Alanya'da yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Birçok arkadaşımız, Türkiye’nin değişik yerlerinde Zafer Partisi Belediye Başkanlığı görevini gerçekleştirebilmek için başvurdular. Türkiye’nin %91.4’ü kapsayan bir alanda Zafer Partisi olarak seçimlere giriyoruz. Bu birçok siyasi partinin erişemediği bir seçmen kitlesine eriştiğimiz anlamına geliyor.

Tek başımıza, hiçbir ittifakın içerisinde olmadan, yapılan ittifak tekliflerini de geri çevirerek seçim sürecinde partimiz ilerliyor. Alanya’da da Dr. Tahsin Bey, ilk başvuruyu yapan arkadaşlarımızdan birisi oldu. Hemen çalışmalarına güçlü bir şekilde başladı.

Ümit Özdağ: Alanya'nın Göçmenistan olmamasının tek yolu Zafer Partisi'dir
Ümit Özdağ: Alanya'nın Göçmenistan olmamasının tek yolu Zafer Partisi'dir

 'ZAFER PARTİSİ ALANYA'DA TEK ÇARE'

Bakın, Alanya’da Zafer Partisi zafere ulaşacak inancındayız. Çünkü Zafer Partisi’nin ortaya koyduğu politikalar Alanya için tek çare olmak durumundadır. Biz Alanya’nın bir turizm kenti olması gerektiğini ama bir göçmenistan olamayacağını söylüyoruz. Mevcut durum, Alanya’nın Alanyalıların elinden çıktığı, Alanyalıların azınlığa kendi şehirlerinde düştüğü, itelenip örselenecekleri bir duruma doğru hızla kayıyor. 

'ALANYA'NIN GÖÇMENİSTAN OLMAMASININ TEK YOLU ZAFER PARTİ'DİR'

Eğer Alanyalılar Alanya’ya sahip çıkacaklarsa, Ata topraklarına sahip çıkacaklarsa, bunun tek yolu var; Zafer Partisi ve Zafer Partisi’nin ortaya koyduğu, açıkladığı politikaların uygulanması. Alanya’nın göçmenistan olmamasının tek yolu budur. Antalya’nın da aynı şekilde Milli Kimliğinin ortadan kalkmamasının tek yolu budur. 

Bu iki kentte de uyuşturucuyla güçlü bir şekilde mücadele edilmesinin ve gençlerin uyuşturucu tuzağına düşürülememesinin tek yolu Zafer Partisi’nin Yerel Seçimleri kaybetmemesidir. Biz bu konudaki politikalarımızı Alanya halkına, Antalya halkına, bütün Türk halkına her vesileyle anlatıyoruz, anlatmaya devam edeceğiz. 
Zafer Partisi, şu anda bütün kamuoyunun kabul ettiği gibi oyları en hızlı yükselen parti olmak durumunda. Bu oy yükselişi 31 Mart’a kadar devam edecek. 

SORU: Alanya’mızın yıllardan beri özlemle beklediği bir il hayalimiz var. Eğer iktidara gelirseniz Alanya’mızı il yapmaya söz veriyor musunuz? 
CEVAP: 2028’de konuşalım bunu. Aslında 2028’e kalmayacak diye düşünüyorum. Daha önce gerçekleşecek. Erken Genel Seçime gidecek Türkiye çünkü bu seçimlerden sonra. Önce Anayasayı değiştirmeyi deneyecekler. Anayasanın ilk 3 maddesini değiştirmeyi, 66. Maddedeki Türklük kavramını değiştirmeyi deneyecekler. Erdoğan hızla buna doğru siyasetin rotasını çevirmeye çalışıyor. Hatırlayın, Devlet Bahçeli ‘seçimden sonra çok şey değişecek, inşallah Türkiye değişmez’ demişti. Bu bir ipucudur. Türkiye’nin değişmesine izin vermeyeceğiz.