Türkdoğan'dan 15 Temmuz Mesajı: 15 Temmuz'da Türk milleti kazandı

 Alanya Haber giriş: 14 Temmuz 2019, Pazar 19:13, Güncelleme:
Türkdoğan'dan 15 Temmuz Mesajı: 15 Temmuz'da Türk milleti kazandı
Abone ol

MHP Alanya ilçe başkanı Mustafa Türkdoğan, MHP Genel Bahçeli Devlet Bahçeli'nin afişinin bulunduğu bir görseli paylaşarak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı. Türkdoğan mesajında, 15 Temmuz kalkışma hareketinin yıldönümünde tüm Şehitlerimize Cenab-ı Hak’tan Rahmet, Yaralanan Gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum. dedi.

Türkdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin FETÖ darbe girişimine ilişkin söylediği '12 Eylül'de bizim çocuklar kazandı diyorlardı. Çok şükür 15 Temmuz'da onların gayrimeşru çocukları kaybetti.' sözlerinin kullanıldığı bir afiş görselini paylaşarak yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; 

Türkdoğan'dan 15 Temmuz Mesajı: 15 Temmuz'da Türk milleti kazandı
Türkdoğan'dan 15 Temmuz Mesajı: 15 Temmuz'da Türk milleti kazandı

Büyük Türk Milleti ve ölümsüz Türkiye cumhuriyeti 15 temmuz 2016 tarihinde büyük Türk ordusunun içine sinsice ve haince yuvalanmış terör örgütü FETÖ mensupları tarafından ele geçirilmeye ve millet iradesi yok sayılarak demokrasi ve istiklalimiz elimizden alınmaya kalkışılmıştır.

Tam 3 yıl önce TSK içine yuvalanan terörist bir kadro millete ve devlete silah doğrultmuştur. 251 vatan evladımız şehit olmuş, 2194 vatan evladı yaralanmıştı.

"KUDURMUŞ GİBİ ÜZERİMİZE GELMİŞLERDİ"

15 Temmuz'da satırları ihanet ve melanetle yazılmış karanlık bir senaryo tedavüle sokulmuştu. Amaç Türkiye'yi içten yıkmaktı, ülkeyi bölmek ve paylaşmaktı. Gölbaşı'nda 51 özel harekat polisini şehit ettiler, TBMM'ye alçakça saldırdılar, emniyete, istihbarata saldırdılar, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi bombalanmıştı. 15 Temmuz'da Türk, Türkiye ve İslam düşmanları kuyruğa girmiş, kudurmuş gibi üzerimize gelmişlerdi.
Türkiye’yi ateşe vermek, vatana kast etmek, millete kıymak amacıyla Türk tarihinde çok nadir görülebilecek bir ihanete ve rezalete FETÖ'cü alçaklar imza atmışlardı.

Ne mutlu ki Türk silahlı kuvvetlerimiz ve emniyet teşkilatımızın vatanı ve milletine ölümüne bağlı değerli mensupları ile vatanı, milleti ve devletine bağlı vatandaşlarımız demokrasisine sahip çıkmak için sokaklara dökülüp bu hainlere engel olmuş ve hain kalkışma başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

15 Temmuz gecesi yaşananları bir kez daha hatırlarsak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin tavrı sayesinde MHP ve Ülkücü Hareketin devlet mekanizmasının sigortası, milletin hakiki koruyucuları olduğu tekrar anlaşılmıştır. Bunun da hakkını Türk milleti Liderimiz Devlet Bahçeli’ye teslim etmiştir. Sayın Genel Başkanımızın o karanlık gecedeki duruşu hainlere en büyük ders olmuş ve bu ülkede kimsenin bir daha darbe yapamayacağını anlamalarına vesile olmuştur.

"15 TEMMUZ'DA TÜRK MİLLETİ KAZANDI"

15 Temmuz’da Türk milleti kazandı, Türkiye ayaklandı ve yeni bir tarih yazdı. Tankların önüne milli irade dikildi.
Liderimiz Devlet Bahçeli'nin "12 Eylül'de bizim çocuklar kazandı diyorlardı. Çok şükür 15 Temmuz'da onların gayrimeşru çocukları kaybetti." sözleri hain darbenin sonsözü olmuştur.

15 Temmuz milli bekayı imha teşebbüsüdür. Elbette maruz kaldığımız tehlikeler bitmemiştir. 
Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin defaatle ifade ettiği gibi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne sahip çıkılmalıdır. 7 Ağustos Yeni Kapı ruhu devam ettirilmelidir. Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin istikrarlı, iradeli, seri, eş güdüm halinde alacağı kararlar hayati önemdedir. CumhurBaşkanlığı Hükümet Sistemi çözümdür, bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanetin yaşanmaması için, kökleşmelidir, güçlendirilmelidir.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü kapsamında yarın Saat:19.00'da İskele Şelale alanında başlayacak ve Atatürk Anıtında devam edecek anma etkinliklerine tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Teşkilatı olarak bizler orada olacağız...

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz kalkışma hareketinin yıldönümünde tüm Şehitlerimize Cenab-ı Hak’tan Rahmet, Yaralanan Gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum.