TSYD yönetiminden AGC’ye ziyaret

 Alanya Haber giriş: 13 Ocak 2023, Cuma 21:26, Güncelleme: Bir yıl önce
TSYD yönetiminden AGC’ye ziyaret
Abone ol

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şube Yönetimi 2023 yılının ilk toplantısını Alanya’da yaptı. Başkan Şifa Çiçek ve yönetim kurulu üyeleri ilçede önce üyeleri ile buluşup ardından Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler

Türkiye Spor Yazarları Derneği Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ve yönetim kurulu üyeleri sabah saatlerinde geldikleri Alanya’da TSYD üyeleri ile buluştular. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ALTSO) gerçekleştirilen toplantıda Alanya’da spor basınını sorunları ve güncel konular konuşuldu. TSYD Antalya Yönetimi ardından Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nde Başkan Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

TSYD Antalya Şubesi’ni Alanya’da görmekten, AGC’de misafir etmekten memnun olduklarını kaydeden Başkan Coşkun, spor müsabakalarını takip etmek isteyen gazetecilerin kendilerine ilettiği, zaman zaman karşılaşılan sorunlar hakkında bilgi verdi. 
TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek de Alanya ziyaretinin sorunları dinlemek ve karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak amacı taşıdığını belirtti. Ziyarette, basın kanunu ve BİK Yönetmeliği’nde yapılan düzenlemelerin ardından medyayı ilgilendiren gelişmeler de konuşuldu. TSYD Şube Başkanı Çiçek, AGC Başkanı Gaye Coşkun’a günün anısına TSYD Plaketi de taktim etti.