Toksöz'ün seçim ofisinde hareketlilik

 Alanya Haber giriş: 28 Ekim 2022, Cuma 15:50., Güncelleme:
Toksöz'ün seçim ofisinde hareketlilik
Abone ol

5 Kasım'a sayılı günler kala ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, seçim çalışmalarına hız verdi. Yeşil pusula adayı Toksöz'ün seçim ofisine, Ticaret Odası üyeleri haricinde 7'den 70'e çok sayıda vatandaş gelerek destek veriyor. Siyasi partilerin il ve ilçe teşkilatları tarafından yapılan ziyaretlerin sayısındaki artış göze çarpıyor.

Yeniden Refah Partisi, AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Büyük Birlik Partisi, Gelecek Partisi, Demokrat Parti, İYİ Parti, Cumhuriyet Halk Partisi ve Deva Partisi il ve ilçe başkanları ile yönetim kurulu üyeleri ekip olarak Tunahan Toksöz’ü seçim ofisine ziyaret gerçekleştirdiler.

Çok sayıda siyasi isim, Alanya’ya hizmete talip olan başkan adayına başarı dileklerini paylaştı.

Ziyaretlere ilişkin sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunan ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, siyasilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Tüm il ve ilçe başkanlarımız ile yönetimleri, ziyaretimize gelerek, bizi onure etti. Siyasilerimiz yerel yönetimler için hizmet yarışı göstermektedir. Halkımız seçimde istediği yönetimi seçmektedir. Biz de Alanya’mızın ticaret ve sanayi odası kısmında yer alarak, şehrimizin marka değerini artırmak, ekonomik yapısını güçlendirmek için göreve talip olduk. Siyasetçilerimize saygı duyuyorum, her zaman iletişim kanallarımız açık olacaktır. Fakat siyaset ile ticareti muhakkak surette ayıracağız.

'AKLIMIZLA, YÜREĞİMİZLE EL BİRLİĞİ İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ'

Alanya, hepimizin Alanya’sıdır. Biz aklımızla, yüreğimizle el birliği ile çalışmak istiyoruz. Aylardır çok büyük bir emek verdik, inşallah üyelerimizin takdiri ile seçimi kazanacağız. Tekrar il ve ilçe başkanları ile yönetimlerine, bununla birlikte sivil toplum kuruluşlarımıza, iş insanlarımıza nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Destekleriniz için şükranlarımı sunuyorum. Tüm üyelerimizi, 5 Kasım tarihinde yapılacak olan seçimde, çözüm ve dayanışma için yeşil pusulada buluşmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.