Son dakika: Manavgat'ta uçak düştü

 Alanya Haber giriş: 10 Haziran 2019, Pazartesi 15:45, Güncelleme: 3 yıl önce
Son dakika: Manavgat'ta uçak düştü
Abone ol

Son dakika haberi... Manavgat Kum mevkiinde eğitim uçağı düştü. Kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı. Düşen uçağa ilişkin Antalya Valiliği, 'eğitim uçağın pilotu Levent Arslan kaza mahalinde, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Ataberk Gökmen ise yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmiştir..' açıklaması yaptı.

Son dakika:Manavgat'ta eğtim uçağı düştü. Uçağın pilotu ve uçakta yolcu olarak bulunan İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Ataberk Gökmen hayatını kaybetti. İstanbul Bilgi Üniversitesi Bölüm Başkanı Devrim Gün ise yaralandı

Son dakika: Manavgat'ta uçak düştü
Son dakika: Manavgat'ta uçak düştü

Antalya'nın Manavgat ilçesi Kum mevkiinde içinde 3 kişinin bulunduğu eğitim uçağı düştü. Kazada ilk belirlemelere göre 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı..

Son dakika:Manavgat'ta uçak düştü
Son dakika:Manavgat'ta uçak düştü

VALİLİKTEN AÇIKLAMA GELDİ

Konuya ilişkin Valilikten yapılan açıklamada, "Olay yerine acilen ilk yardım ve jandarma ekipleri gönderilmiştir. Meydana gelen Kaza neticesinde; eğitim uçağın pilotu Levent Arslan kaza mahalinde vefat etmiş, uçakta yolcu olarak bulunan İstanbul Bilgi Üniversitesi Bölüm Başkanı Devrim Gün ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Ataberk Gökmen isimli şahıslar yaralanmıştır. Yaralılar ileri tetkik ve tedavi için hastaneye kaldırılmıştır. Hastanede yapılan müdahalelere rağmen Ataberk Gökmen hayatını kaybetmiş, Devrim Gök’ün tedavisi devam etmektedir" denildi.