Son dakika: Konyaspor da 'Aanyaspor maçı ertelensin' dedi

 Alanyaspor Haberleri Haber giriş: 01 Mayıs 2019, Çarşamba 21:05, Güncelleme: 4 yıl önce
Son dakika: Konyaspor da 'Aanyaspor maçı ertelensin' dedi
Abone ol

Son dakika gelişmesi.. Alanyaspor, Josef Sural'ın hayatını kaybettiği feci kaza sonrası 'takımın içinde bulunduğu psikolojik durum' nedeniyle hafta sonu oynanacak Konyaspor maçının ertelenmesi için TFF'ye başvurdu. Başvurunun ardından Konyaspor da, Acılar ve yaralar bu kadar taze iken hem bizim açımızdan hem de komşu ve dost şehrimizin güzide kulübü Alanyaspor açısından bu müsabakanın belirlenen tarihte oynanmasının gönüllerde, akıllarda ve vicdanlarda kalıcı hasarlar bırakacağı aşikardır. açıklamasıyla, Alanyaspor'un başvurusuna destek verdi..

Konyaspor'dan yapılan açıklama şu şekilde;

Aytemiz Alanyasporlu futbolcuların Kayserispor deplasmanı dönüşü yaptıkları kaza sonrasında Josef Sural’ın hayatını kaybetmesi ve 6 futbolcunun yaralanması tüm Türkiye’de olduğu gibi camiamızda da derin bir üzüntüye sebep olmuştur.

İLGİLİ HABER

Önümüzdeki pazartesi gecesi oynanması planlanan müsabakaya A.Alanyaspor’un bu şartlarda hazırlanması mümkün görünmemektedir. Acılar ve yaralar bu kadar taze iken hem bizim açımızdan hem de komşu ve dost şehrimizin güzide kulübü Alanyaspor açısından bu müsabakanın belirlenen tarihte oynanmasının gönüllerde, akıllarda ve vicdanlarda kalıcı hasarlar bırakacağı aşikardır.

Türkiye Futbol Federasyonumuzun bu konuya hassasiyetle yaklaşacağından ve gerekli kararları alacağından şüphemiz yoktur. Bizler Atiker Konyaspor Kulübü olarak Türkiye Futbol Federasyonu, Aytemiz Alanyaspor’un değerli başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyetinin konu hakkında alacağı kararın sonuna kadar yanında olacağımızı bildiriyor bir kez daha Josef Sural’ın ailesi ve sevenleri başta olmak üzere tüm Aytemiz Alanyaspor camiasına başsağlığı diliyoruz.