O gün geldi: Medyanın kalbi bugün Alanya'da atacak

 Alanya Haber giriş: 06 Kasım 2023, Pazartesi 10:37., Güncelleme: 9 ay önce
O gün geldi: Medyanın kalbi bugün Alanya'da atacak
Abone ol

Ve 30 yıllık gururun yaşanacağı medya şöleni başlıyor.. Alanya Gazeteciler Cemiyeti, Cumhuriyetimizin 100. Yılında 30. Kuruluş yıldönümü ve 2022 yılı Medya Başarı Ödülleri Töreni bu akşam(6 Kasım) Lonicera Otel Konferans salonunda gerçekleşecek. Deniz Zeyrek, Coşkun Aral ve Fuat Kozluklu gibi usta gazeteciler de törene katılarak ödül alacak.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti, Cumhuriyetimizin 100. Yılında 30. Kuruluş yıldönümü ve 2022 yılı Medya Başarı Ödülleri Töreni öncesi hazırlıklarını tamamladı. 6 Kasım’da(bugün) yapılacak özel gecede yerel ve ulusal medyanın nabzı Alanya’da atacak. AGC üyesi başarılı gazetecilerin yanı sıra ulusal medyadan Coşkun Aral, Deniz Zeyrek ve Fuat Kozluklu gibi usta gazeteciler de törene katılarak ödül alacak. 

AGC Yönetim Kurulu tarafından titizlikle hazırlanan ödül gecesi hakkında açıklama yapan Başkan Gaye Coşkun şunları söyledi: ‘Yerel ve ulusal medyanın nabzı 6 Kasım’da Alanya’da atacak. Bilindiği gibi geleneksel medyada başarı ödülleri yarışmasının değerlendirmesi TGK Genel Başkan Yardımcısı Sefa Özdemir’in jüri başkanlığında geçtiğimiz aylarda yapılmış ve sonuçlar kamuoyu ile paylaşılmıştı.  Yine geleneksel olarak ulusal medyadan gazetecileri seçtiğimiz yarışmamızda Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ulusal medyanın çok değerli isimlerinden Gazeteci Deniz Zeyrek’e yılın Gazetecisi ödülü, Coşkun Aral’a Fotoğraf ve Belgeselciliği ile Türk medyasına verdiği hizmetleri anısına Onur ödülü ve Fuat Kozluklu’ya Televizyonculuk Onur Ödülü’nü takdim etme kararı aldı. Ulusal basınımızın çok değerli gazetecilerimizin Alanya’mıza kadar gelerek yerel basın ile dayanışma sağlayacak olması bizler için mutluluk vericidir. 

O gün geldi: Medyanın kalbi bugün Alanya'da atacak
O gün geldi: Medyanın kalbi bugün Alanya'da atacak

Cumhuriyetimizin 100. gurur yılında 30. yılımızı da kutlayacağımız bu gecede yerel ve ulusal medya buluşması da sağlanacak. Akdeniz Gazeteciler Federasyonu üyesi Akdeniz şehirlerinin gazeteciler cemiyeti başkanlarının da katılacağı törenimizde, yerel, bölgesel ve ulusal medya şöleni yaşanacak.'