Mustafa Sünbül resmen MHP ilçe başkanı oldu

 Alanya Haber giriş: 14 Eylül 2022, Çarşamba 19:13, Güncelleme:
Mustafa Sünbül resmen MHP ilçe başkanı oldu
Abone ol

MHP Alanya İlçe Başkanlığı görevine Mustafa Sünbül resmen atandı. Önceki başkan Mustafa Türkdoğan istifa ettiğini açıklamıştı.

MHP'nin çiçeği burnunda başkanı Mustafa Sünbül, "Liderimiz Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın Başkanımızın emir ve talimatları, MHP Antalya İl Başkanımız Sayın Hilmi Durgun’un teklifleri ile MHP Alanya İlçe Başkanlığı yeni yönetim kurulumuz oluşturulmuştur.
Bir önce ki dönem görev yapmış ilçe başkanımıza ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza teşekkür eder, yeni yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımıza çıkmış oldukları bu kutlu yolda Liderine sadakat ve teşkilatlarına bağlılıkla sancağımızı bir adım daha ileriye taşımak adına mücadeleden geri durmayacaklarına inancım tamdır.
Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi başta olmak üzere, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımıza, MHP Antalya Milletvekilimize, MYK Üyelerimize, İl Başkanımıza şahsıma ve yönetim kurulumuza duydukları güvenden ötürü şükranlarımı arz ederim.

Bu düşüncelerle, yeni oluşturulan yönetim kurulumuzun Vatanımıza, Milletimize, Alanya'mıza ve Ülkücü Milliyetçi Harekete hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim" ifadelerini kullandı.


İŞTE YENİ YÖNETİM

Mustafa TUNCER
Metehan TAŞDEMİR
Sevim BULUT
Ahmet ÖZKAN
Selçuk CEBECİ
Mehmet Savaş GÜNGÖR
Arzu ÇETİN
Ali ATALAYOĞLU
Burak Doğan AYDOĞAN
Önder GÖRGÜLÜ
Selçuk Güven ÜLKER
Emre CEYLAN
Kamil ÇİÇEK
Ertuğrul ELVAN
Vedat UYGUR
Şahin EV
Hasan YİĞİT
Nurettin ÇETİN
Hasan KARLI
Hatice ŞAHİN
Hüseyin DEMİRER
İbrahim SEVİMLER
Lami SARAÇ
Mevlüt BENLİ
Mehmet BİLGİN
Mehmet ÇATAL
Selahattin ÖZCAN
Mehmet SUCU
Hasan CANTÜRK
Murat ÖZDEMİR
Nuri BORA
Recai ÜNAL
Yunus Kerim SEZER
Muhammed NERGİZ
Ümit ERDEM
Adem ÇALIŞ
Ahmet ER
Bayram Ali GEÇGEL
Çağdaş CAYMAZ
Fatih ARIKAN
Hakan KASMUŞ