MHP Gündoğmuş İlçe Başkanı Hüseyin Kıldan vefat etti
Bölge Haber giriş: 20 Temmuz 2022, Çarşamba 23:59., Güncelleme:
![MHP Gündoğmuş İlçe Başkanı Hüseyin Kıldan vefat etti](2022/07/20/mhp-gundogmus-ilce-baskani-huseyin-kildan-vefat-etti-manset.jpg)
Antalya'da bir süredir hastanede tedavi gören MHP Gündoğmuş İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Kıldan hayatını kaybetti.
MHP Gündoğmuş İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Kıldan'ın bir suredir Antalya'da tedavi gördüğü hastanede bu akşam durumu ağırlaştı. Kıldan doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.
![MHP Gündoğmuş İlçe Başkanı Hüseyin Kıldan vefat etti](/2022/07/20/mhp-gundogmus-ilce-baskani-huseyin-kildan-vefat-etti/mhp-gundogmus-ilce-baskani-huseyin-kildan-vefat-etti.jpg)
Kıldan'ın yarın ilçede düzenlenecek olan cenaze töreni sonrasında toprağa verileceği öğrenildi.
MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun, "MHP Gündoğmuş İlçe Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin Kıldan bey tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet diler, ailesinin, sevenlerinin ve camiamızın başı sağolsun" sözlerine yer verdi.