İşte Alanya Belediyesi Komisyon Üyeleri'nin tam isim listesi - MECLİS TV CANLI

 Alanya Haber giriş: 09 Nisan 2019, Salı 16:47, Güncelleme: 3 yıl önce
İşte Alanya Belediyesi Komisyon Üyeleri'nin tam isim listesi - MECLİS TV CANLI
Abone ol

Son dakika gelişmesi... Alanya Belediye Meclisi’nde yeni dönemin ilk encümen üyeleri de belli oldu.

Belediye Meclis Başkan Vekili olarak MHP'li Kerim Aydoğan birinci vekil, MHP’li Ali Şahin ikinci vekil oldu.

Katip üye olarak ise asil üye Nuri Tokuş ve Mustafa Toksöz, yedek üye olarak da Meliha Aras ve Paulina Müftüoğlu seçildi. Belediye Encümeni’ne MHP’li Kerim Ertekin ve Emine Çalış ile Ak Partili Mehmet Şenli seçildi. Plan ve Bütçe Komisyonu’na MHP’den Fevzi Alaaddinoğlu ile Mustafa Sünbül, Ak Parti’den Alper Birer, CHP’den Yılmaz Bağışlar ve İyi Parti’den Fikret Arık seçildi.

İşte Alanya Belediyesi Komisyon Üyeleri'nin tam isim listesi - MECLİS TV CANLI
İşte Alanya Belediyesi Komisyon Üyeleri'nin tam isim listesi - MECLİS TV CANLI

Plan ve Bütçe komisyon üyeleri:
Fevzi Alaettinoğlu
Mustafa Sümbül
Alper Birer
Yılmaz Bağışlar
Fikret Arık

İmar ve Bayındırlık komisyon üyeleri
Mehmet Ali Tekin
Melike Nazifoğlu
Ali Rıza Kayacı
Didem Dim
Hüseyin Yaman

İLGİLİ HABER


Sosyal yardım değerlendirme komisyonu
Kayhan Balta
Mustafa Toksöz
Bilal Azak
Nazmi Zavlak
Hasan Basar

Tarihi kentler birliği üyesi
Mehmet Babaoğlu


Akdeniz Belediyeler birliği meclisi
Ali Şahin
Mehmet Ali Tekin
Arif Tok
Mehmet Ali Kiriş


Meydan cadde sokak park komisyon üyesi
Mustafa Sümbül
Muammer Özbudak
Mehmet Babaoğlu
Yılmaz Bağışlar
Halit Öztürk


Numarataj komisyon üyesi
Mustafa Sümbül
Muammer Ozbudak
Mehmet Babaoğlu
Yılmaz Bağışlar
Halit Öztürk


Kültür ve turizm komisyon üyesi
Paline Müftüoğlu
Fevzi Alaattinoğlu
Alper Kan
Serkan Salvur

Tarım ve hayvancılık komisyon üyesi
Mehmet Babaoğlu
Melike Aras
Kerim Ertekin
Fikret Arık
Serkan Salvur

Esnaf ve Ticaret komisyon üyesi
Mustafa Tuna
Kayhan Balta
Ahmet Dayanç
Hüseyin Yaman
Fikret Arık


Borçlu mükelleflerin gayrikenkul komisyon üyesi
Nuri Tokuş

Yağlı güreş komisyon üyesi
Fevzi Alaettinoğlu
Mehmet Babaoğlu
Hacı Mevlüt Zavlak

Meclis başkan vekili ve yardımcısı
Kerim Aydoğan
Ali Şahin

Katip üyeleri
Nuri Tokuş
Mustafa Toksöz

Encümen üyeleri
Kerim Ertekin
Emine Çalış
Mehmet Şenli