Covid-19'a yakalanan Durmuş Özgen Antalya'ya nakledildi
![Covid-19'a yakalanan Durmuş Özgen Antalya'ya nakledildi](2020/11/13/covid-19-a-yakalanan-durmus-ozgen-antalya-ya-nakledildi-manset.jpg?v=54)
Alanya'nın yakından tanıdığı işadamı Durmuş Özgen'in covid-19 testi pozitif çıktı. Özgen tedavisi için Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne nakledildi.
CHP Alanya İlçe Teşkilatı eski yönetim kurulu üyesi ve mali müşavir Durmuş Özgen'in, yapılan corona virüs(Covid-19) testi pozitif çıktı.
![Covid-19'a yakalanan Durmuş Özgen Antalya'ya nakledildi](/2020/11/13/covid-19-a-yakalanan-durmus-ozgen-antalya-ya-nakledildi.jpg)
Nefes almakta güçlük çekmeye başlayan Özgen, Antalya'daki Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
"HEPİNİZİ SEVİYORUM. KENDİNİZE DİKKAT EDİN"
TEdavisine Antalya'da devam edilen Özgen sosyal medyadan sağlık durumu hakkında bir paylaşımda bulundu; Özgen paylaşımında "Sevgili Dostlar gazetelerde yazdığı üzere bir haftadir Corona tedavisi görmekteyim. Ancak durumum gazetelerde yazdığı gibi kritik degil. Endişe etmeyin lütfen. En kisa zamanda iyilesip kaldığımız yerden devam edeceğiz Allahin izniyle . Hepinizi seviyorum iyiki varsınız. Lutfen kendinize dikkat edin." ifadelerine yer verdi.
![Covid-19'a yakalanan Durmuş Özgen Antalya'ya nakledildi](/2020/11/13/covid-19-a-yakalanan-durmus-ozgen-antalya-ya-nakledildi/covid-19-a-yakalanan-durmus-ozgen-antalya-ya-nakledildi.jpg)
30 Nisan 2020 tarihinde İstanbul'da yaşayan ağabeyi Mehmet Özgen ve yengesi Türkan Özgen’in covid-19 teslerinin pozitif çıktığı ve uygulanan tedavinin, ağabeyi ve yengesinin sağlığına kavuştuğunu açıklamıştı.