Bilal Gömeç: Seçim sonucu Alanya ticaretine hayırlı olsun

 Alanya Haber giriş: 09 Kasım 2022, Çarşamba 23:49, Güncelleme:
Bilal Gömeç: Seçim sonucu Alanya ticaretine hayırlı olsun
Abone ol

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Bilal Gömeç açıklamalarda bulundu: Gömeç 'Antalya İl seçim kurulunun kararına saygı duyuyoruz , Seçim sonucunun Alanya Ticaretine hayırlı olmasını diliyorum..' dedi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Bilal Gömeç, İlçe Seçim Kurulu ve Antalya İl Seçim Kurulu kararlarının ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

"Kamuoyuna saygılarımla,

1-) 5 Kasım günü yapılan seçimlerde
7. Komitenin beraberlikle sonuçlanmasından ardından , seçim alanında yapılan kura çekiminin sonucunda kırmızı gruptan çalışma arkadaşlarımız Meclis üyesi olarak kuradan çıktı. 07 Kasım Pazartesi günü Sn. Eray Erdem ve ekip arkadaşları yani mavi grup sonuçlara itiraz etti.

Bizim seçim alanında yapılan sonuçlara herhangi bir itirazımız olmadı.

İtiraz ettikten sonra da, sanki ilk biz itiraz etmişiz gibi kamuoyunu yanlış yönlendirip algı oluşturuldu.

2-) Eray Erdem ve Ekip arkadaşlarının yaptığı itiraz sonucunda tekrar kura çekilmesine karar verildi ve seçim sonucu değişti. Kazandığımız Meclis üyemizin bir tanesi Meclise giremedi.
Bizde gece gündüz çalışmış, emek harcamış, kuradan da çıkmış ve Meclis Üyesi olmuş arkadaşımızın Meclis üyeliğinin hakkını savunmak İçin hakkımızı Antalya İl Seçim kurulunda aradık.

Biz her zaman olduğu gibi, şeffaf, dürüst ve ilkeli davranıp kesinlikle kamuoyunu yanlış yönlendirecek söylemlerde bulunmadık.

Antalya İl seçim kurulunun kararına saygı duyuyoruz , Seçim sonucunun Alanya Ticaretine hayırlı olmasını diliyorum." dedi