BBP Antalya 1. Sıra Adayı Çakır Hal Esnafı ile Buluştu

 Alanya Haber giriş: 04 Mayıs 2023, Perşembe 00:41., Güncelleme:
BBP Antalya 1. Sıra Adayı Çakır Hal Esnafı ile Buluştu
Abone ol

Büyük Birlik Partisi(BBP) Antalya 1. Sıra Milletvekili Adayı ve Mahmutlar'da bir dönem efsanevi başkanı olarak anılan Alaattin Çakır esnaf gezilerini sürdürüyor..

14 Mayıs’ta yapılacakseçimlere Cumhur İttifakı ortağı olarak girecek olan Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya 1.Sıra Milletvekili Adayı Alaattin Çakır, adaylığın açıklandığı gün başlayan seçmen ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

BBP Antalya 1. Sıra Adayı Çakır Hal Esnafı ile Buluştu
BBP Antalya 1. Sıra Adayı Çakır Hal Esnafı ile Buluştu

Cumhur İttifakı’nın ortağı olarak seçimlere gireceği için seçim barajı engeli olmaması, belediye başkanlığı döneminde bölgesine kazandırdığı uzun vadeli proje ve hizmetlerle hafızalara kazınan Çakır, “Kıymetli hemşehrilerimizin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) vekili olmak için çıktığımız bu kutlu yolda, bizlere destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Son yıllarda üst üste yaşanan doğal afet ve salgınlardan esnaflarımızın da derinden etkilendiğini biliyoruz. Vatandaşlarımız teveccüh gösterip bize yetki verdikleri takdirde, esnafımızın sıkıntılarının giderilmesi ve desteklenmesi için hazırladığımız projeleri en kısa sürede hayata geçireceğiz. 30 yıllık siyasi hayatımda hiçbir zaman popülist siyaset yapmadım. Vatandaşlarımıza geleneksel seçim vaatlerinde bulunmayı değil, her türlü etüt çalışması yapılmış hizmet projelerimi anlatmayı tercih ediyorum. Tarım ve ticaretin içinden gelen bir Alanyalı olarak, esnafımızın her zamanda yanında olacağım”dedi.