Başkan Yücel: Fener Alayı ve konserlere tüm halkımızı davet ediyorum

 Alanya Haber giriş: 28 Ekim 2022, Cuma 20:15., Güncelleme: 2 yıl önce
Başkan Yücel: Fener Alayı ve konserlere tüm halkımızı davet ediyorum
Abone ol

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bir mesaj yayımlayarak, Cumhuriyet’in kuruluşunun 99. Yılını ve tüm vatandaşların Cumhuriyet Bayramını kutladı. Başkan Yücel, “Cumhuriyet Bayramı kutlama programı kapsamında düzenlediğimiz Fener Alayı ve konserlere tüm halkımızı davet ediyorum.” dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Tarihte eşine az rastlanan bir kahramanlık destanı olan Kurtuluş Savaşı sonunda kazandığımız, milletimizin birlik ve beraberliğinin en önemli göstergesi olan tarihteki en büyük zaferlerimizden birisi Cumhuriyettir. Tarih sahnesine yeniden Türk Milletinin adının yazılmasıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘En büyük eserim’ dediği Cumhuriyet geleceğimizin de teminatıdır. Bizlere emanet edilen Cumhuriyeti huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz her zaman var gücümüzle çalışacağız. Bu yıl da işe bu büyük zaferin 99. yıldönümünü kutluyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve Alanya halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını yürekten kutlar, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, bütün hemşerilerimi sevgiyle selamlarım.”

Başkan Yücel: Fener Alayı ve konserlere tüm halkımızı davet ediyorum
Başkan Yücel: Fener Alayı ve konserlere tüm halkımızı davet ediyorum

 YÜCEL’DEN FENER ALAYI VE KONSERLERE DAVET

Cumhuriyetin 99. Yılı kapsamında düzenlenecek etkinlikler hakkında da bilgi veren Başkan Yücel, “Cumhuriyet coşkusunu doya doya yaşayacağımız bir programı vatandaşlarımız için hazırladık. 29 Ekim Cumartesi günü 18.30’da Atatürk Anıtı önünde buluştuktan sonra Kent Konseyi ile birlikte hazırladığımız Fener Alayı Yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Ardından Belediye Binası arkasında kutlama programlarını gerçekleştireceğiz. Ozan Doğulu ve Altay konserleri ile bu anlamlı günü unutulmaz bir güne çevireceğiz. Tüm vatandaşlarımızı sizler için hazırladığımız kutlama programlarına davet ediyorum” dedi.