Arıkan: Dün bize terör yaftası yapıştıranlar bugün terör örgütü ile birlikte yürüyor

 Alanya Haber giriş: 12 Mart 2023, Pazar 23:30., Güncelleme: Bir yıl önce
Arıkan: Dün bize terör yaftası yapıştıranlar bugün terör örgütü ile birlikte yürüyor
Abone ol

İyi Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Alper Arıkan “Dün bizlere terör yaftası atanlar bugün ülkenin bölünmez bütünlüğü ve en önemlisi Türk kimliği ile sorunu olanlarla, eli kanlı Hizbullah’ı terör örgütü olarak kabul etmeyenlerle beraber yürüyor.. Halkımız rahat olsun”

İyi Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Alper Arıkan, seçim kazanmak için her yolun mubah görüldüğü bir dönem yaşandığını belirterek, parti tabanına ve kamuoyuna önemli bir mesaj verdi.
Arıkan, mesajında şu ifadeleri kullandı:

Değerli arkadaşlarım…

Görüyoruz ki, amaç seçim kazanmak olduğunda her yol mubah oluyor.

- Dün bizlere terör yaftası atanlar bugün ülkenin bölünmez bütünlüğü ve en önemlisi Türk kimliği ile sorunu olanlarla, eli kanlı Hizbullah’ı terör örgütü olarak kabul etmeyenlerle beraber yürüyor.

- Her seferinde ülkenin bekası için yola çıktığını dile getirenler, ortak hareket ettikleri HÜDAPAR’ın eyalet sistemi ve özerklik programı ile mi ülkenin bekasını koruyacak?

'MİLLETİMİZ MÜSTERİH OLSUN'

- Milletimiz müsterih olsun, millet ittifakının ortak mutabakatları ile anayasamızın değiştirilemez ilk 4 maddesi, milli bütünlüğümüz ve kimliğimiz asla ve asla tartışılmayacak. İyi Parti, gericilik hevesi olan siyasal İslamcıların üzerine güneş gibi doğacak, altılı masanın irade ve politikaları ile aydınlık yarınlara kavuşacağız.

- Atatürk’ümüzün bize armağan ettiği Cumhuriyetimizin ikinci asrında; çok daha modern, bilimin ve liyakatin esas alındığı, manevi değerlerin suistimal edilip siyasi çıkar elde edilmediği bir Türkiye’ye uyanacağız.”