ALTSO Başkanı Şahin'den AHEP'de eğitim seferberliği

 Alanya Haber giriş: 23 Temmuz 2019, Salı 09:57, Güncelleme:
ALTSO Başkanı Şahin'den AHEP'de eğitim seferberliği
Abone ol

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'den 'eğitim' seferberliği.. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ve Alanya Hamdullah Emin Paşa (AHEP) Üniversitesi aralarında takdir toplayan bir protokol imzalandı. . Protokolle birlikte ALTSO üyelerine özel, eğitim bedelinde yüzde 5 oranında indirim olanağı sağlandı

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, protokol öncesi yaptığı açıklamada eğitimin önemine dikkat çekti.

"BU BİZİM ÜNİVERESİTEMİZ, SAHİP ÇIKMALIYIZ"

Şahin "Bugün yine arkadaşlarımızla toplandık. AHEP'in gidişatı ile alakalı sohbet ettik. AHEP ile bir protokol imzalayacağız. Bize özel yüzde 5'lik bir indirim daha yapacaklar. Bunun için ayrıca teşekkür ediyoruz. Alanya olarak şanslıyız. 2 tane üniversitemiz var. Ekonomik getirisi şehrimiz için çok önemli. Ciddi katkı sağlıyor. Öğrenci sayımızın günden güne artması gerekiyor. Bakanımız da çok önemsiyor. Oda olarak eğitimi hep önemsedik. 30 bine yakın sertifika verdik. Alanya'mız için de üzerimize ne düşerse yaparız. Yüksek öğrenimin Alanya'ya getirilerini iyi biliyoruz. Bu bizim üniversitemiz. Sahip çıkmalıyız. Ben bu duygu ve düşüncelerle odamıza kadar gelen mütevelli heyetine teşekkür ediyorum. Bu indirim protokolümüzün de hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu. 

'HERKESİ DESTEĞE DAVET EDİYORUM' 

Mütevelli Heyeti Başkanı Hilmi Tokuş ise "Öncelikle teşekkür ediyorum. ALTSO ile ilişkilerimiz son derece güzel. Her daim destekliyorlar. Gelecek olan destekleri için de ayrıca teşekkür ediyoruz. ALTSO'ya özel ilave yüzde 5'lik bir indirime gidiyoruz. AHEP Alanya'nın ilk üniversitesi. Önü açık bir üniversite. Herkesi de desteğe davet ediyorum" dedi.