Alanya Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi

 Alanya Belediyesi Kurum Haberleri Haber giriş: 03 Şubat 2019, Pazar 22:29, Güncelleme: 4 yıl önce
Alanya Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi
Abone ol

Alanya Belediyesi, Çıplaklı Gülevşen Caddesini sil baştan yeniliyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çıplaklı Mahallesinde 4 kilometre sıcak asfalt yapacaklarını belirterek, Gülevşen Caddesinin Oba Mahallesine bağlanacağını söyledi

GÜLEVŞEN CADDESİ SİL BAŞTAN YENİLENİYOR

Alanya Belediyesi, ilçe genelinde yol yapım ve asfalt çalışmalarını hızla sürdürüyor. Çıplaklı Mahallesinde Gülevşen Caddesini sil başlatan yenileme çalışması başlatan Fen İşleri Müdürlüğü, Merkez cadde de bölünmüş yol uygulama çalışmasına devam ediyor.

Alanya Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi
Alanya Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi

MERKEZ CADDE BÖLÜNMÜŞ YOL OLUYOR

Çalışmalar kapsamında mevcut asfalt iş makineleri ile kazınırken, altyapı çalışmamsıda yapılıyor. Çıplaklı’yı bir hafta sonra modern bir caddeye kavuşturacaklarını söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “ Gülevşen Caddesini sil baştan yeniliyoruz. Merkez caddeyi ise bölünmüş yol olarak hizmete sunacağız. İlk etapta asfalt çalışmamız 4 kilometrelik bir alanda devam edecek. Gülevşen Caddesini Oba Mahallesine bağlayacağız. Ardından Düğün Salonu yanındaki merkez caddeyi sıcak asfaltla kaplayacağız. Çalışmalarımızla Çıplaklı Mahallemizin çehresini değiştiriyoruz. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.