Alanya AK Parti'ye 157 yeni üye katıldı

 Alanya Haber giriş: 28 Ocak 2024, Pazar 17:38., Güncelleme:
Alanya AK Parti'ye 157 yeni üye katıldı
Abone ol

ADALET ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatında gerçekleşen toplantıda 157 yeni üyeye rozet takıldı. İlçe Başkanı Tavlı 'Büyümeye devam ediyoruz.. Cumhur ittifakımızla birlikte Antalya'da ve Alanya'da 31 Mart yeni bir zafer olacak' dedi..

 ilçe teşkilatında mahalle başkanları ve okul sorumluları ile bir araya gelen Başkan Tavlı, kararlılıkla ve azimle, Antalya’da ve Alanya’da Cumhur İttifakı'nın zafere ulaşması için omuz omuza, birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını belirtti.
Başkan Tavlı “Kadın Kolları Başkanımız Fatma Anılgan'ın önderliğinde yapılan üye çalışmaları kapsamında partimize yeni üye olan bayanlarımıza rozet takma törenini gerçekleştirdik.
Omuz omuza, gece gündüz demeden, hep birlikte çalışacağız. Cumhur ittifakımızla birlikte Antalya'da ve Alanya'da 31 Mart yeni bir zafer olacak” ifadelerine yer verdi.

Alanya AK Parti'ye 157 yeni üye katıldı
Alanya AK Parti'ye 157 yeni üye katıldı

AK PARTİ’YE 157 YENİ ÜYE KATILDI

İlçe Teşkilatında gerçekleşen toplantı sonrası İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Anılgan başkanlığında yürütülen yeni üye çalışmaları kapsamında 157 yeni üyenin rozet takma töreni de gerçekleşti. Yeni üyelere rozetleri önceki dönem milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Anılgan taktı.