AKP Alanya'da istifa depremi

 Alanya Haber giriş: 10 Ağustos 2019, Cumartesi 00:52, Güncelleme: 3 yıl önce
AKP Alanya'da istifa depremi
Abone ol

Flaş gelişme.. AKP Alanya Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen görevinden istifa etti. 'Hiçbir zaman siyasetin ticari kısmında olmadık... Gördüğüm lüzum üzerine görevimdem istifa ediyorum..' açıklaması yapan İçmen'in, 'siyasetin ticari kısmı' sözleri kafaları karıştırdı.. Öte yandan Alanya siyasi kulislerinde İçmen'in, AKP'den ayrılan eski başbakanlardan Ahmet Davutoğu'nun kuracağı iddia edilen yeni partiye geçeceği ve Alanya İlçe Başkanlığı görevini üstleneceği öne sürülüyor..

Son dakika haberi.. AKP Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen, görevinden istifa etti.

İstifa ederek AKP Alanya yönetimini şoke eden İçmen: “Sevgili büyüklerim ve değerli genç kardeşlerim. Bizlere bugüne kadar desteğini esirgemeyen, örnek olan, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür ederim. Öncelikle ifade etmek isterim ki, madden manen her konuda yanımda olan bize Milli Selamet Partisi’nden Ak Parti’ye siyasi etiği ve dürüstlüğü öğreten dedem Yılmaz Tüzün’e, her konuda yanımda olan aileme ve eşime teşekkür ederim.

AKP Alanya'da istifa depremi
AKP Alanya'da istifa depremi

"HİÇ BİR ZAMAN SİYASETİN TİCARİ KISMINDA OLMADIK"

Bugüne kadar beraber çalıştığımız ekip arkadaşlarıma, sahada her konuda koşturduğumuz, temas kurduğumuz her arkadaşımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu süre içinde ülkem ve milletim için yapabileceğim ne varsa gücüm oranında yapmaya çalıştım. Bilinmesini isterim ki, hiçbir hesap yapmadan, bize öğretilen siyasetin hizmet için mücahitlik tarafı ile ilgilendik. Hiçbir zaman siyasetin ticari kısmında olmadık. Aktif olarak 6 yıldır çeşitli kademelerde beraber çalıştığımız arkadaşlardan haklarını helal etmesini diliyorum. Benden yana haklarınız helal olsun. Biz bir ekibiz. Görmüş olduğum lüzum üzerine görev yaptığım Ak Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan istifa ediyorum. Saygılarımla.” ifadelerini kullandı..