ADD’den Alanya halkına 'Eğitime destek' etkinliğine davet

 Alanya Haber giriş: 12 Nisan 2019, Cuma 02:56, Güncelleme: 3 yıl önce
ADD’den Alanya halkına 'Eğitime destek' etkinliğine davet
Abone ol

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Alanya Şube Başkanı Zuhal Sirkeli, dernek bünyesinde burs verilen öğrencilerin eğitim desteğini sürdürebilmek, dernek üye ve gönüllüleri arasında birlik beraberliği pekiştirmek maksadıyla iki ayrı etkinlik düzenleyecek. Başkan Sirkeli, her iki etkinliğe de tüm Alanya halkını davet etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Alanya Subesi Başkanı Zuhal Sirkeli yaptığı davet açıklamasında şu fadelere yer verdi;

“ADD Alanya Şubesi olarak dernek üye ve gönüllüleri arasında birlik ve beraberliği sağlamak ve burs verdiğimiz öğrencilerimize eğitim desteğimizi sürdürmek için 17 Nisan Çarşamba günü saat 12.30 - 16.00 arasında ADD Alanya dernek binamızda Mantı etkinliği düzenleyeceğiz.

Burs verdiğimiz öğrencilerimize destek olmak isteyen herkesi mantı günümüze bekleriz.

Atatürkçü Düşünce Derneği Alanya Şubesi olarak 20 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 14.00 – 16:30 arasında Alanya Şubemizin önceki başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile yaşlı üyelerimiz ve çalışmalarımıza aktif katılan üye ve gönüllülerine plaket ve teşekkür belgesi verilmesi için Kızıl Kule içinde düzenleyeceğimiz kokteyl ile plaketlerini takdim edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı amaç için mücadele eden ADD ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde Atatürkçü Düşünce için mücadeleye devam edeceğiz.”