Karadağ: Düşüncelerine ket vurulan bir basın anlayışı, dünyayı aydınlatamaz

 Alanya Haber giriş: 03 Mayıs 2019, Cuma 21:50, Güncelleme:
Karadağ: Düşüncelerine ket vurulan bir basın anlayışı, dünyayı aydınlatamaz
Abone ol

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Karadağ, Özgürlüğü kısıtlanan, düşüncelerine ket vurulan bir basın anlayışı hiçbir zaman ülkemizin aziz yurttaşlarını ve dünyayı aydınlatamaz.

Karadağ; ‘Basın özgür olmalı’ CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ 3 Mayıs Basın Özgürlüğü Günü için bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Karadağ, öncelikle tüm basın emekçisi kardeşlerimin bu mutlu gününü kutluyorum. Gerek ülkemizin en yaşanılası kenti Alanya’mız da görevlerini büyük bir titizlikle yerine getiren saygıdeğer basın mensubu çalışanlarımız gerek ulusal basının ilçemizde ki temsilcilerinin  doğru, dürüst, tarafsız, basının yandaş haline getirilmediği, basın mensuplarımızın kaleminin hoyratça kırılmadan, düşünce ve ifade özgürlüğünü tarafsız bir biçimde yerine getirdikleri bir basın emekçisi olma yolunda her zaman destek olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Özgürlüğü kısıtlanan, düşüncelerine ket vurulan bir basın anlayışı hiçbir zaman ülkemizin aziz yurttaşlarını ve dünyayı aydınlatamaz. Ülkemizde ve dünyada ki tüm basın emekçilerine özgürlük dolu bir gün ve emeklerinin karşılığını aldığı bir sektör anlayışı temenni ediyorum dedi.