Parlakoto.com hakkında bilgi...

Parlakoto.com Yayın Hayatına Başladı

    Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Parlakoto.com hizmetinizde. Parlakoto.com olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Parlakoto.com olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinde bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

 

   Parlakoto.com bir PARLAK OTO İÇ VE DIŞ TİC.İNŞ.GIDA SAN.LTD.ŞTİ. kuruluşudur. Sektöre 1960 yılında oto elektrik olarak başladık. 1980 yılından sonra da toptan ve perakende olarak satış ağımızı büyüterek hizmet vermeye aralıksız olarak devam ediyoruz. İlk etapta Konya’da faliyet gösteren firmamız 20 yılı aşkın süredir anadolunun çoğu ilinde ve ardından tüm Türkiye´de hizmet vermeye başladı. Şuan Türkiye´nin en büyük firmalarından biri olan Parlakoto.com dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

   Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtıyoruz. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatına soktuk.

 

   İlerleyen süreçlerden Parlakoto.com olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi  gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabela, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v.b web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.